Na webu DoRealit.cz najdete 37194 nabídek nemovitostí!
Soukromá inzerce zdarma.
Vložit nový nebo upravit

Pronájem, Byt 2+1, Kralupy nad Vltavou

img
Fotogalerie
zpět
vpřed

Kontakt na makléře:

Jana Humlová, DiS.
Mobil.: 603 776 931
E-mail: humlovadumrealit.cz

Tuto nemovitost nabízí:

Dumrealit.cz
Svornosti 8
150 00 Praha 5
E-mail: sekretariatdumrealit.cz
Web: www.dumrealit.cz

zpět na seznam nemovitostí

Typ nabídky: pronájem
Lokalita: Kralupy nad Vltavou (okres Mělník)
Ulice: nám. Mládežníků
Kategorie: Byt 2+1
Evidenční číslo: 656188
Poslední editace: 10.05.2026
Patro: 4
Podlaží celkem: 5
Třída energ. náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
Vlastnictví: osobní
Užitná plocha: 54 m2
Cena: 13 500 CZK /objekt /měsíc
Poznámka k ceně: +popl. 5500

Podrobný popis:

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu příjemný a světlý byt o dispozici 2+1 s komorou, který se nachází v oblíbené části Kralup nad Vltavou - Lobeček. Byt o celkové ploše 54 m2 je situován ve 4. patře panelového domu s výtahem.
Byt prošel rekonstrukcí a nabízí pohodlné bydlení s prakticky řešenou dispozicí. Pronajímá se bez zařízení.
komora vhodná pro úložné prostory.

Součástí pronájmu je také sklepní kóje umístěná v suterénu domu.
Lokalita
Lokalita Lobeček nabízí příjemné bydlení s kompletní občanskou vybaveností v docházkové vzdálenosti. V okolí naleznete obchody, školy, školky, restaurace, lékaře i sportovní vyžití. Výhodou je také dobrá dopravní dostupnost a spojení do Prahy.
Podmínky pronájmu

Nájemné: 13.500 Kč / měsíc
Poplatky: 5.500 Kč / měsíc
Vratná kauce: 19.000 Kč
Provize realitní kanceláře

Byt je volný od 15. 6. 2026.
V případě zájmu o více informací nebo sjednání prohlídky kontaktujte realitního makléře. Majitel si vyhrazuje právo výběru nájemce. Ev. číslo: 656188. Energetický štítek: G (111 kWh/m2/rok).