Na webu DoRealit.cz najdete 37355 nabídek nemovitostí!
Soukromá inzerce zdarma.
Vložit nový nebo upravit

Pronájem garsoniéry 25m2, Praha 8, u metra Kobylisy

img

Kontakt na makléře:

Consulting, a.s. Broker
Tel.: +420 800100164
Mobil.: +420 800100164
E-mail: okrealitnisluzbybcas.cz

Tuto nemovitost nabízí:

Realityspolu
Avenir Business Park Radlická 751/113E
158 00 Praha 5
Tel.: +420 800 100 164
E-mail: realityspolubcas.cz
Web: https://realityspolu.cz/

Pronájem bytu 1+kk Praha 8, Libeň na Eurobydleni.cz

zpět na seznam nemovitostí

Typ nabídky: pronájem
Lokalita: Praha 8 - Libeň
Ulice: Na dlážděnce
Kategorie: Byt 1+kk
Evidenční číslo: 85315
Poslední editace: 14.05.2026
Patro: přízemí
Třída energ. náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
Vlastnictví: osobní
Cena: 13 500 CZK /objekt /měsíc
Poznámka k ceně: poplatky 2 500 Kč, kauce 16 000 Kč, provize RK 16 335 Kč vč. DPH

Podrobný popis:

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 1+kk 25 m2, Praha 8, u metra C Kobylisy. Jedná se o byt v přízemí rodinného domu s vlastním vchodem. Dispozice: chodba, pokoj s kuchyňskou linkou (18 m), koupelna s vanou, WC, umyvadlem a pračkou. Byt je kompletně zařízený a nově vymalovaný. V pokoji je k dipozici dvoulůžko 160x200m, velká šatní skříň, stůl židle, komoda (viz.foto). Kuchyňská linka je vybavena malou ledničkou s mrazáčkem, sklokeramickou deskou (dvouplotýnka), mikrovlnnou troubou, varnou konvicí. Orientace oken na východ a na jih do zahrady, k dispozici je i sezení na zahradě pod okny bytu.

Nájemné činí 13 500 Kč/měsíc. Poplatky v celkové výši 2 500 Kč/měsíc jsou fixní a zahrnují (internet, elektřinu, topení, vodné atd.). Jistota (vratná kauce) je ve výši 16 000 Kč, dále se platí provize RK 16 335 Kč vč. DPH.

Jedná se o místo s velmi dobrou dopravní dostupností: stanice metra C Kobylisy (250 m) nebo zastávky tramvaje Hercovka (100 m), nájezd do tunelu Blanka 5 min. Lokalita je velmi klidná a se spoustou zeleně, dům přímo sousedí s parkem Dlážděnka. Veškerá vybavenost v místě do 10 min. pěší chůze. V nedalekém okolí se například nachází ZOO, Botanická zahrada a nebo bazén Šutka. Vhodné pouze pro 1 osobu bez zvířat. K nastěhování po dohodě nebo od 1.6.2026. Vřele Vám tento byt doporučuji. Prodej chalupy Sluštice