Kontakt na makléře:
Lenka Voborníková
Mobil.: 734 699 950
E-mail: vobornikova
dumrealit.cz
Tuto nemovitost nabízí:

Dumrealit.cz
Svornosti 8
150 00 Praha 5
E-mail: sekretariat
dumrealit.cz
Web: www.dumrealit.cz
| Typ nabídky: | prodej |
|---|---|
| Lokalita: | Praha 10 |
| Ulice: | Donská |
| Kategorie: | Hotel, pension |
| Evidenční číslo: | 656678 |
| Poslední editace: | 20.06.2026 |
| Podlaží celkem: | 3 |
| Třída energ. náročnosti: | G - Mimořádně nehospodárná |
| Vlastnictví: | osobní |
| Užitná plocha: | 85 m2 |
| Cena: | 14 590 000 CZK / objekt |
| Poznámka k ceně: |
prodej čtyř apartmánů, které se společnou chodbou a technickým zázemím tvoří jeden funkční investiční celek, situovaný v prvním patře cihlového činžovního domu v prestižní klidné lokalitě přímo navazující na centrum města.
Jde o bytovou jednotku rozdělenou na čtyři vybavené apartmány z nichž každý má výhled do klidného tichého vnitrobloku, koupelnu s toaletou a kuchyňský kout.
Apartmány jsou dlouhodobě využívány pro krátkodobý pronájem. Nemovitost je prodávána včetně veškerého vybavení, což umožňuje okamžité pokračování v zavedeném provozu bez nutnosti větších investic.
Vršovice jsou žádanou lokalitou, která nabízí kombinaci klidného bydlení s výbornou dostupností do centra města a kompletní občanskou vybaveností. V blízkosti se nachází parky, obchody, restaurace, kavárny a další služby.
Pro více informací či prohlídku neváhejte kontaktovat makléře. Ev. číslo: 656678. Energetický štítek: G