Kontakt na makléře:
Petr Doleček
Mobil.: 602101873
E-mail: dolecek
profitline.cz
Tuto nemovitost nabízí:

Profit Line, Petr Doleček
nám. Osvobození 28
789 01 Zábřeh
Tel.: 602 101 873
E-mail: info
profitline.cz
Web: www.profitline.cz
| Typ nabídky: | prodej |
|---|---|
| Lokalita: | Šumperk (okres Šumperk) |
| Kategorie: | Zahrada |
| Evidenční číslo: | 266488 |
| Poslední editace: | 21.06.2026 |
| Vlastnictví: | osobní |
| Cena: | 530 000 CZK / objekt |
| Poznámka k ceně: |
Nabízíme k prodeji krásnou, udržovanou zahrádku o výměře 212 m2 v oblíbené zahrádkářské kolonii Loděnice v Šumperku, nedaleko ulice Uničovská a v blízkosti řeky Desné. Lokalita je vyhledávaná pro svůj klid, soukromí a velmi příjemné mikroklima, které umožňuje pohodové využívání od jara až do podzimu. Součástí zahrádky je také menší, udržovaná zahradní chatka, která poskytuje zázemí pro odpočinek, uskladnění zahradního nářadí i přenocování během víkendových pobytů.
Pozemek je rovinatý, slunný a obklopený vzrostlou zelení, která zajišťuje přirozené soukromí. Nachází se zde skleník, travnatá plocha vhodná pro relaxaci i rodinné aktivity a také vlastní studna s celoroční dostatkem vody. Celá kolonie je přístupná přes uzamykatelnou branku, což zajišťuje bezpečné a klidné prostředí.
Dominantou zahrady je zahradní chatka po rekonstrukci. Má novou střechu, nové podlahy a čerstvě vymalovaný interiér. V hlavní obytné části se nachází kamínka na tuhá paliva, která umožňují pohodlné využívání chatky i v chladnějších dnech a prodlužují sezónu od časného jara až do pozdního podzimu. Dále je zde zadní místnost vhodná pro uskladnění nářadí, praktická půda přístupná zvenku pro sezónní věci a odvětrávaný sklep, který si udržuje příjemnou teplotu i v létě a je ideální pro skladování potravin či nápojů.
Na chatku navazuje prostorná pergola, která tvoří přirozené centrum celé zahrady. Je zde udírna a ohniště, což vytváří ideální zázemí pro grilování, rodinné oslavy, posezení s přáteli i klidné večery v přírodě. Pergola poskytuje dostatek prostoru pro venkovní nábytek a umožňuje užívat si zahradu za každého počasí.
Zahrada nabízí také vzrostlé stromy a dostatek prostoru pro další využití - například pro dětské zázemí, pískoviště nebo menší bazének. Díky své dispozici je vhodná jak pro relaxaci, tak pro zahradničení a rodinné využití.
Tato nemovitost je ideální pro každého, kdo hledá klidné místo k odpočinku, vlastní kousek přírody a zázemí připravené k okamžitému užívání bez nutnosti dalších investic.
V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.