Kontakt na makléře:
Kuna Jan
Mobil.: +420 737 173 329
E-mail: kuna
personalreality.cz
Tuto nemovitost nabízí:

Personal Reality
Kladenská 226
27301 Žilina
Tel.: 604 255 250
E-mail: info
personalreality.cz
Web: www.personalreality.cz
| Typ nabídky: | prodej |
|---|---|
| Lokalita: | Habartov (okres Sokolov) |
| Ulice: | 1. máje |
| Kategorie: | Byt 2+1 |
| Evidenční číslo: | 03183 |
| Poslední editace: | 06.07.2026 |
| Patro: | 4 |
| Podlaží celkem: | 4 |
| Třída energ. náročnosti: | G - Mimořádně nehospodárná |
| Vlastnictví: | osobní |
| Užitná plocha: | 56 m2 |
| Cena: | 1 750 000 CZK / objekt |
| Poznámka k ceně: | včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu |
Nabízím Vám k prodeji bytovou jednotku o dispozici 2+1 v ulici 1. máje v Habartově. Byt se nachází ve 4. nadzemním podlaží (3. patro) cihlového domu bez výtahu a nabízí celkovou plochu 56 m2, z toho podlahová plocha bytu činí 52 m2.
Byt prošel částečnou rekonstrukcí a je ve velmi dobrém, udržovaném stavu. Dispozice je prakticky řešena a nabízí dostatek prostoru i soukromí. Součástí bytu je prostorná kuchyně o výměře 7 m2, dva světlé pokoje (18 m2 a 16 m2), předsíň (6 m2), koupelna s vanou (2,5 m2), samostatné WC (1,00 m2). K bytu náleží také sklep o výměře 2,55 m2 - výměry čerpáme z evidenčního listu.
V bytě jsou plastová okna, ústřední dálkové vytápění i centrální ohřev teplé vody. Díky umístění ve vyšším podlaží je byt příjemně světlý a nabízí hezký výhled do okolí.
Dům je pravidelně udržovaný a nachází se v klidné části města s dobrou dostupností veškeré občanské vybavenosti. V docházkové vzdálenosti jsou obchody, škola, mateřská škola, lékař, restaurace i zastávka autobusové dopravy s pravidelnými spoji do Sokolova, Kynšperku nad Ohří i dalších okolních měst. Autem jste přibližně za 10 minut v Sokolově, za 20 minut v Karlových Varech a přibližně za 20 minut v Chebu.
Milovníci přírody ocení blízkost jezera Medard, hradu Hartenberg i množství turistických a cyklistických tras v okolí.
Byt je vhodný jak pro vlastní bydlení, tak jako výhodná investice. V Habartově je dlouhodobě stabilní poptávka po nájemním bydlení, díky čemuž může byt představovat zajímavou příležitost pro pravidelný výnos z pronájmu.
Naše specialistka s dlouholetou praxí Vám ráda pomůže s vyřízením hypotečního úvěru a zajistí pro Vás nejvýhodnější variantu financování.
Pro více informací nebo sjednání prohlídky mě neváhejte kontaktovat. Rád Vám byt osobně představím. Budu se těšit na osobní setkání.
Jenda Kuna | Personal Reality
Váš partner při prodeji a koupi nemovitostí.