Na webu DoRealit.cz najdete 37860 nabídek nemovitostí!
Soukromá inzerce zdarma.
Vložit nový nebo upravit

Pronájem bytu 1+1, 20,9 m2, ul. Partyzánská, Plzeň Lobzy

img
Fotogalerie
zpět
vpřed

Kontakt na makléře:

Glück Tomáš
Mobil.: +420 725 335 970
E-mail: tomas.gluckcentury21.cz

Tuto nemovitost nabízí:

CENTURY 21 The Most Reality
U Věžových domů 2934/5
434 01 Most
Tel.: 608 916 164
E-mail: themostrealitycentury21.cz
Web: https://www.century21.cz/kancelar-the-most-reality

zpět na seznam nemovitostí

Typ nabídky: pronájem
Lokalita: Plzeň (okres Plzeň-město)
Ulice: Partyzánská
Kategorie: Byt 1+1
Evidenční číslo: 989757
Poslední editace: 07.07.2026
Patro: 1
Podlaží celkem: 4
Třída energ. náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
Vlastnictví: osobní
Užitná plocha: 20 m2
Cena: 14 000 CZK /objekt /měsíc
Poznámka k ceně:

Podrobný popis:

Sháníte bydlení v klidné a příjemné části Plzně? Nabízíme k pronájmu útulný byt 1+1 na adrese Partyzánská v městské čtvrti Lobzy, Plzeň Doubravka. Tato lokalita poskytuje skvělé spojení s centrem města, a přitom si zachovává klid a příjemnou atmosféru malého předměstí.

Díky své poloze na prvním patře je byt snadno přístupný i bez výtahu. Celková užitná plocha bytu je 20.9 m2, což je ideální pro jednotlivce nebo pár hledající kompaktní, ale pohodlné bydlení.

Interiér bytu je kompletně zařízený a skládá se z obývacího pokoje spojeného s ložnicí, samostatné kuchyně a koupelny s WC. Vybavení zahrnuje lednici, pračku, mikrovlnnou troubu, troubu a plynový sporák, pohovka s konferenčním stolkem, velká postel, menší skříň v ložnici a vestavěná skříň na chodbě s botníkem. Byt je osvětlen východně orientovanými okny, které zajišťují dostatek denního světla.

Celkový nájem je stanoven na 14 000 Kč měsíčně a cena služeb je 2 500 Kč měsíčně/za osobu. Energie si nájemní převádí na sebe.

Oblast Lobzy, kde se nemovitost nachází, nabízí veškeré občanské vybavení od škol a školek, po zdravotnické zařízení, poštu, banky až po restaurace a obchody. Veškeré služby jsou tu na dosah ruky, což činí tuto lokalitu velmi praktickou pro každodenní život.

K dispozici jsou veřejné parkovací pruhy, takže parkování pro obyvatele a návštěvníky není problém. Přestože byt není vybaven atypickými bezpečnostními prvky, oblast je považována za klidnou a bezpečnou.

Případní zájemci by měli mít na paměti, že je požadována kauce ve výši 28 000 Kč, celkově i za první nájem a služby to dělá 44 500 Kč.

Pokud hledáte cenově dostupné bydlení v Plzni s veškerým potřebným vybavením a v klidné lokalitě, tento byt na Partyzánské představuje ideální volbu pro vás. Díky svému zařízení a dobré lokalitě poskytuje komfortní bydlení pro jednotlivce nebo pár. Nečekejte dlouho, tato nabídka může být brzy pryč!

Poslat známému

Vaše jméno:
E-mail známého:
Text zprávy:

Poslat dotaz k nabídce

Vaše jméno:
Telefon:
Váš e-mail:
Text zprávy:
Opište kód:
©DoRealit.cz, všechna práva vyhrazena       Tvorba www stránek Winternet 2012 - 2026