Kontakt na makléře:
Mgr. Jaroslav Oborný
Mobil.: +420 603278555
E-mail: oborny
jurisreal.cz
Tuto nemovitost nabízí:

JURIS REAL, spol. s r.o.
Šrobárova 2100/49
Praha 3
Tel.: +420 777306103
E-mail: teichmann
exdrazby.cz
Web: www.jrdrazby.cz
| Typ nabídky: | prodej |
|---|---|
| Lokalita: | Praha 5 - Radotín |
| Ulice: | Ametystová |
| Kategorie: | Vila |
| Evidenční číslo: | 202075 |
| Poslední editace: | 24.08.2026 |
| Třída energ. náročnosti: | D - Méně úsporná |
| Cena: | 29 990 000 CZK / objekt |
| Poznámka k ceně: | včetně provize |
Samostatně stojící vila s několika terasami cca 100 m, udržovanou zahradou a krásnými výhledy na řeku Berounku a Český kras.
Stojí na svažitém, jižně orientovaném pozemku v reprezentativní vilové čtvrti a nabízí velkou variabilitu bydlení (i vícegeneračního) a podnikání.
Jednotlivá patra vily jsou v současnosti propojená a využívaná jako jeden celek. V podstatě se jedná o tři bytové jednotky + menší půdní prostor s malou terasou. Po menších úpravách lze tato patra oddělit samostatnými vchody a v jednotlivých patrech tak vytvořit tři samostatné byty. Velký potenciál vila nabízí v možnosti bydlení i podnikání: v I. NP lze např. zřídit lékařskou ordinaci, sídlo firmy, nebo toto patro pronajímat a horní patra pak využívat pro vlastní bydlení nebo podnikání.
Vila má v současnosti 13 místností, 4 koupelny a 2 kuchyně a je po rozsáhlé rekonstrukci, při které byla vyměněna všechna okna a osazeny bezpečnostní dveře,. Nové jsou také všechny vnitřní rozvody, podlahy, venkovní terasy aj. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem Buderus a ohřev vody pak tepelným čerpadlem. Parkování pro dva automobily je v samostatné dvou garáži s vjezdovými vraty na dálkové ovládání a přípravou pro nabíjení elektromobilů. V místě veškerá občanská vybavenost, výborná dostupnost do Prahy. Tuto nemovitost lze financovati HYPO úvěrem, který Vám zdarma a za velmi výhodných podmínek zařídíme, případně Vaší nemovitostí, kterou vezmeme protiúčtem. Prodej rodinného domu Želešice