Kontakt na makléře:
Ing. Mgr. Miklík, MBA, MSc. Gabriel
Mobil.: +420 775166801
E-mail: miklik
nemovitostiznojmo.cz
Tuto nemovitost nabízí:

Nemovitosti Znojmo s.r.o.
Sokolská 1258/47
669 02 ZNOJMO
Tel.: +420 775166801
E-mail: miklik
nemovitostiznojmo.cz
Web: www.nemovitostiznojmo.cz
| Typ nabídky: | prodej |
|---|---|
| Lokalita: | Znojmo (okres Znojmo) |
| Ulice: | Gagarinova |
| Kategorie: | Rodinný dům |
| Evidenční číslo: | 475 |
| Poslední editace: | 29.07.2026 |
| Podlaží celkem: | 3 |
| Třída energ. náročnosti: | G - Mimořádně nehospodárná |
| Cena: | 7 190 000 CZK / objekt |
| Poznámka k ceně: | - včetně právního servisu, provize realitní kanceláři i DPH |
K prodeji nabízíme rodinný dům o dispozici 4+1 s garáží, sklepem a zahradou 231m2, na skvělé adrese ulice Gagarinova ve Znojmě.
Hlavní benefity nemovitosti:
- rozsáhlá dispozice o výměře 229m2 užitné plochy, a 151m2 podlahové plochy
- balkon 8m2
- vstup na terasu o výměře 23m2 z mezipatra
- garáž se sekčními vraty
- zahrada o výměře 231m2
- 3x parkovací místo
- 2x toaleta
Hlavní dispozice bytu v patře sestává:
- velký obývací pokoj se vstupem na balkon
- ložnice s vlastní šatnou
- dětský pokoj č. 1
- dětský pokoj č. 2
- kuchyně s kuchyňskou linkou, špajzkou a jídelním prostorem
Koupelna v domě je s rohovou vanou, umyvadlem, toaletou, a dále prádelní částí kde je pračka, sušička a zánovní plynový kondenzační kotel.
Část domu je podsklepena, a nachází se zde další prostor pro uložení jakýchkoliv věcí.
Skvělou výhodou je vstup na vlastní terasu z mezipatra, která má velmi hezký výhled směrem na Kuchařovice, a je zde možnost zbudovat příjemné posezení.
Zahrada o výměře 231m2 je z části oddělena pro 2 parkovací stání, a dále je zde možnost bazénu, posezení, grilu atd.
Nemovitost je oficiálně zkolaudována jako bytová jednotka, jelikož dům obsahuje dva vstupy a i druhá jednotka je kolaudována jako byt, charaktrem však odpovídá rodinnému domu, a proto jej nabízíme v kategorii rodinné domy. Veškerá měřidla jsou vlastní (vodoměr, elektroměr, plynoměr), není zde nic podružné.
Lokalita domu na ul. Gagarinova je úžasně situovaná, jelikož v bezprostřední blízkosti je: obchod s potravinami, 2x zastávka MHD i škola, do 10 min chůze pak Billa, Lidl, benzínka, a 5 min. autem od domu nemocnice.
Pro bližší informace či termíny prohlídek kontaktujte pana Ing. Miklíka, volat můžete kdykoliv, včetně víkendů a svátků. Prodej stavebního pozemku Bravantice