Na webu DoRealit.cz najdete 37403 nabídek nemovitostí!

img_nabidka
Pozemek 234m2 v Poličce Exkluzivně vám ke koupi nabízíme rovinatý pozemek v zahrádkářské kolonii o velikosti 234m2. Je vhodný pro stavbu chaty do 40m2. Na pozemek je přivedena voda i elektřina. Je tam také umístěný skleník a … více
850 000 CZK / objekt

Polička
Pardubický kraj
img_nabidka
Prodej komerčního pozemku, 2273 m2 Nabízíme k prodeji rovinatý pozemek o výměře 2 273 m2 v katastrálním území Popovice u Přerova. Pozemek je možné využít, například pro výstavbu skladovací nebo menší výrobní haly. Inženýrské sítě nejsou … více
1 550 000 CZK / objekt

Přerov
Olomoucký kraj
img_nabidka
Prodej zahrady s vinicí CP 942 m2, Viničné Šumice Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji krásné pozemky s vinicí v katastrálním území Viničné Šumice, okr. Brno - venkov. Najdeme je pod jižními vrcholky Drahanské vrchoviny, v těsné blízkosti lesů, … více
490 000 CZK / objekt

Viničné Šumice
Jihomoravský kraj
img_nabidka
Prodej pozemku k bydlení, 1718 m2, Štěpánov, … Nabízíme k prodeji pozemek k bydlení o výměře 1087m2, nacházející se na okraji obce Štěpánov u Olomouce. Tento rovinatý pozemek představuje vhodné místo pro výstavbu rodinného domu. Lokalita nabízí klidné … více
2 150 000 CZK / objekt

Štěpánov
Olomoucký kraj
img_nabidka
Prodej pole, 36116 m2, Mělník Nabízíme prodej pole 36.116 m2 v katastru Mělník. Jedná se o prodej 3/4 z většího celku. Pole se nachází v atraktivní lokalitě Mělník - Chloumek navazuje na zastavěnou plochu a je odsud pěkný výhled na … více
2 166 960 CZK / objekt

Mělník
Středočeský kraj
img_nabidka
Prodej, Pozemek pro stavbu RD, bytů, Stínava Nabízíme k prodeji stavební pozemek určený pro výstavbu rekreačního objektu trvalého bydlení na krásném místě na okraji obce Stínava na úpatí Drahanské vrchoviny 14 km od Prostějova. Pozemek o výměře … více
2 395 000 CZK / objekt

Stínava
Olomoucký kraj
img_nabidka
Prodej zahrady 360 m2, Karlovy Vary - Stará Role Nabízíme k prodeji udržovanou zahradu o výměře 360 m2 v městské části Stará Role, zahrádkářské kolonii situované s přístupem přes ulici Rybářská. Na pozemku byla vybudována zděná chata, která nabízí místnost … více
1 160 000 CZK / objekt

Karlovy Vary
Karlovarský kraj
img_nabidka
Prodej stavebního pozemku 5 596 m, Vysoká Prodej pozemků o celkové ploše 5 596 m2 v obci Vysoká u Havlíčkova Brodu, místní část Nový Svět, parc. č. 1062 a 1064/1. Soubor pozemků tvoří ucelený obdélníkový útvar, jsou umístěny v rovinatém terénu, … více
5 596 000 CZK / objekt

Vysoká
Vysočina kraj
img_nabidka
Prodej stavební pozemek, obec Tichov, CP 668 m2 Nabízím k prodeji stavební pozemek v obci Tichov o CP 688 m2. Obec je vzdálená 6 km od města Valašské Klobouky, 17 km Vizovice, 19 km Slavičín, Vsetín a Zlín 30 km. Pozemek je určen ke stavbě rodinného … více
1 000 CZK / m2

Tichov
Zlínský kraj
img_nabidka
Prodej les, CP 11 613 m2, obec Poniklá Nabízím k prodeji les o CP 11 613 m2 v obci Poniklá, okres Semily. Jedná se o parcelu č. 507/5 a 508/4, zapsané na LV č. 1323 , les je po částečné těžbě, dobrý přístup, mírný svah , stojí 200 m3 smrk, … více
17 CZK / m2

Poniklá
Liberecký kraj
Na začátek  Předchozí   177   178   179   180   181   182   183   184   185   Další  Na konec 
Zobrazeny položky 1801 - 1810 z 8672
Doporučujeme