Na webu DoRealit.cz najdete 37517 nabídek nemovitostí!

img_nabidka
Prodej, Pozemek pro stavbu RD, bytů, Chválenice Prodej stavebního pozemku určeného k výstavbě rodinného domu v obci Chválenice, okr. Plzeň-město Nabízíme k prodeji tři sousedící pozemky nacházející se v atraktivní a klidné části obce Chválenice, jen … více
Cena v RK

Chválenice
Plzeňský kraj
img_nabidka
Prodej pozemku k bydlení, 841 m2, Šatov Prodej pozemku k bydlení v klidné části obce Šatov o celkové výměře 841 m2. Na pozemku již stojí hrubá stavba. Veškerá dokumentace je vyřízena, stavební povolení, projektová dokumentace v rozsahu pro … více
3 400 000 CZK / objekt

Šatov
Jihomoravský kraj
img_nabidka
Prodej pozemku k bydlení, 2291 m2, Netvořice Prodej pozemku k bydlení o výměře 2 291 m2 v katastrálním území Dunávice. Skutečná plocha k prodeji činí 2 163 m2 za cenu 3 050 Kč/m2. Rozdíl 128 m2 bude přenechán Městysu Netvořice pro rozšíření přístupové … více
6 597 150 CZK / objekt

Netvořice
Středočeský kraj
img_nabidka
PRODEJ, POZEMKY/ZAHRADA, 2324 M2, ZAHRÁDKY, ČESKÁ LÍPA Nabízíme k prodeji krásný pozemek o výměře 2.324 m2 v Zahrádkách u České Lípy. Umístění přímo u Novozámeckého rybníka v národní přírodní rezervaci. Jedná se o pozemek vedený v katastru jako trvalý travní … více
1 099 000 CZK / objekt

Zahrádky
Liberecký kraj
img_nabidka
Prodej, Pozemek pro stavbu RD, bytů, Praha 10 Exkluzivní nabídka prodeje rovinatého pozemku parc. č. 3476, který se nachází v Konojedské ulici, Praha 10 - Strašnice. Jedná se o poslední nezastavěný pozemek v ulici, výměra pozemku je 439 m2. Pozemek … více
13 170 000 CZK / objekt

Praha 10
Hlavní město Praha
img_nabidka
Prodej stavebního pozemku, CP 5680m2 Ve výhradním zastoupení nabízíme lukrativní pozemek o CP 5680m2 v obci Práče, okres Znojmo. Jedná o pozemek rovinatý a neoplocený. Inženýrské sítě ( elektřina, veřejná kanazlizace a voda) jsou dovedeny … více
6 248 000 CZK / objekt

Práče
Jihomoravský kraj
img_nabidka
Prodej louky, 69610 m2, Šilheřovice Nabízíme k prodeji rozlehlý pozemek o výměře bezmála 7ha v katastrálním území Šilheřovice, ideální pro investory hledající zajímavou příležitost. Tento pozemek typu louky se nachází na polosamotě, což … více
3 200 000 CZK / objekt

Šilheřovice
Moravskoslezský kraj
img_nabidka
Prodej pozemku k bydlení, 1954 m2, Kraslice … Nabízíme Vám k prodeji pozemek, vhodný ke stavbě rodinného domu či rekreačního objektu, o výměře 1954 m2. Parcela s dostupnými inženýrskými sítěmi na okraji Kraslic má platné stavební povolení na moderní … více