Na webu DoRealit.cz najdete 37488 nabídek nemovitostí!

img_nabidka
Prodej stavebního pozemku (612 m2), ul. Štefánikova, … Nabízím k prodeji stavební pozemek o celkové rozloze 612 m2 ve městě Rajhrad. Pozemek se nachází v severozápadní části města a je součástí nově budované lokality, která navazuje na ulici Štefánikova. … více
7 833 600 CZK / objekt

Rajhrad
Jihomoravský kraj
img_nabidka
Prodej stavebního pozemku (617m2), ul. Štefánikova, … Nabízím k prodeji stavební pozemek o celkové rozloze 617 m2 ve městě Rajhrad. Pozemek se nachází v severozápadní části města a je součástí nově budované lokality, která navazuje na ulici Štefánikova. … více
7 897 600 CZK / objekt

Rajhrad
Jihomoravský kraj
img_nabidka
Prodej stavebního pozemku (600 m2), ul. Štefánikova, … Nabízím k prodeji stavební pozemek o celkové rozloze 600 m2 ve městě Rajhrad. Pozemek se nachází v severozápadní části města a je součástí nově budované lokality, která navazuje na ulici Štefánikova. … více
7 680 000 CZK / objekt

Rajhrad
Jihomoravský kraj
img_nabidka
pozemek pro bydlení 1247 m2 Pro klienty, jež si přejí bydlení ve vlastním novém domě, nabízíme v obci Bystročice - Žerůvky prodej stavebního pozemku obklopeného zahradami. Celková plocha obdélníkového pozemku je 1247 m2 včetně již … více
1 990 CZK / m2

Bystročice
Olomoucký kraj
img_nabidka
Prodej stavebního pozemku, Nová Brtnice Zprostředkujeme vám prodej stavebního pozemku v Nové Brtnici. Parcela o výměře 1268 m2 je územním plánem určena k výstavbě rodinného domu. Nová Brtnice je místní částí Zašovic a leží na hranici okresů … více
1 490 000 CZK / objekt

Zašovice
Vysočina kraj
img_nabidka
Prodej stavebního pozemku, Puklice - Studénky Nabízíme Vám jedinečnou příležitost k zakoupení pozemku pro stavbu rodinný domu ve velmi atraktivní lokalitě Studénky. Tento pozemek o výměře 718 m2 se nachází v klidné a malebné části obce, obklopený … více
3 710 000 CZK / objekt

Puklice
Vysočina kraj
img_nabidka
Prodej specifického pozemku 2 007 m2, Osová Bítýška Zprostředkujeme Vám prodej pozemku v obci Osová Bítýška, v klidné rekreační oblasti u Třídvorského rybníka. Pozemek o celkové výměře cca 2 007 m2 a se skládá z: lesního pozemku - 1 064 m2, jiné plochy … více
1 000 000 CZK / objekt

Osová Bítýška
Vysočina kraj
img_nabidka
Prodej pole, Čížov Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji pozemky u obce Čížov o celkové rozloze 17.408 m2, ideální pro ornou půdu. Pozemky jsou momentálně pachtovány na základě smlouvy, což zajišťuje okamžitý výnos. Díky … více
57 CZK / m2

Čížov
Vysočina kraj
img_nabidka
Prodej, Zahrada, Zástřizly Nabízíme k prodeji pozemek v klidné obci Zástřizly, vedený jako ostatní plocha. Místo nabízí příjemné soukromí, klid a možnost využití pro rekreaci, odpočinek, zahradničení či jako investici do budoucna. Pozemek … více
495 400 CZK / objekt

Zástřizly
Zlínský kraj
img_nabidka
354 000 CZK / objekt

Zástřizly
Zlínský kraj
Na začátek  Předchozí   3   4   5   6   7   8   9   10   11   Další  Na konec 
Zobrazeny položky 61 - 70 z 8717
Doporučujeme