Na webu DoRealit.cz najdete 30639 nabídek nemovitostí!
Soukromá inzerce zdarma.
Vložit nový nebo upravit

Prodej pozemku - pro komerční stavbu v Semilech

img
Fotogalerie
zpět
vpřed

Kontakt na makléře:

Marek Vrtilka
Tel.: +420777944355
Mobil.: +420777944355
E-mail: vrtilkarknika.cz

Tuto nemovitost nabízí:

RK NIKA
Sokolská 418
Semily
Tel.: 777 944 355
E-mail: vrtilkarknika.cz
Web: rknika.cz

zpět na seznam nemovitostí

Typ nabídky: prodej
Lokalita: Semily, Podmoklice (okres Semily)
Ulice: Brodská
Kategorie: Pozemek pro komerční využití
Evidenční číslo: 91549
Poslední editace: 05.10.2020
Vlastnictví: osobní
Cena: 225 Kč / m2
Poznámka k ceně: cena je bez DPH

Podrobný popis:

Předmětem nabídky je stavební pozemek, který se nachází v Semilech, v lokalitě Letná-Slap. Pozemek je dle platného územního plánu sídelního útvaru Semily vymezen pro plochy smíšené a výrobní. Možnosti napojení na inženýrské sítě jsou v blízkosti pozemku (plyn, vodovod, elektřina). Přístup k pozemkům je ze silnice II/292 a obecní komunikace (Brodská ulice). Cena pozemku je ve dvou variantách „A“ - 225,-Kč/m2 a „B“ - 400,-Kč/m2, které jsou podmíněny takto:
VARIANTA A/
2.1. Vítězný zájemce se smluvně zaváže, že do 4 let od podpisu Kupní smlouvy a smlouvy o zřízení předkupního práva vybuduje a uvede do užívání (získá kolaudační souhlas nebo jiný doklad vydaný či potvrzený stavebním úřadem, kterým se prokáže, že lze budoucí stavbu užívat) objekt uvedený v nabídce (viz bod 6 níže).
Pro případ nedodržení této podmínky bude sjednáno právo města Semily od smlouvy odstoupit a dále smluvní pokuta ve výši 500.000 Kč.
2.2. Vítězný zájemce se smluvně zaváže, že do 6 let od podpisu Kupní smlouvy a smlouvy o zřízení předkupního práva prokazatelně vytvoří nová pracovní místa (místo výkonu práce v nově vystavěném objektu - viz bod 6 níže) - zaměstná zaměstnance v pracovním poměru v celkové hodnotě úvazků nejméně 5 a tento stav udrží kontinuálně (nepřetržitě) po dobu nejméně 5 let.
Pro případ nedodržení této podmínky bude sjednáno právo města Semily od smlouvy odstoupit a dále smluvní pokuta ve výši 500.000 Kč.
VARIANTA B/
3.1. Vítězný zájemce se smluvně zaváže, že do 4 let od podpisu Kupní smlouvy a smlouvy o zřízení předkupního práva vybuduje a uvede do užívání (získá kolaudační souhlas nebo jiný doklad vydaný či potvrzený stavebním úřadem, kterým se prokáže, že lze budoucí stavbu užívat) objekt uvedený v nabídce (viz bod 6 níže).
Pro případ nedodržení této podmínky bude sjednáno právo města Semily od smlouvy odstoupit a dále smluvní pokuta ve výši 500.000 Kč.
3.2. K nabízeným nemovitostem bude sjednáno předkupní právo ve prospěch města Semily na dobu určitou, a to do doby uvedení objektu (provozovny) do řádného užívání dle bodu 3.1. výše. Předkupní právo bude sjednáno i pro případ převodu vlastnického práva darováním. Předkupní právo bude sjednáno jako právo věcné a kupní cena bude odpovídat výši kupní ceny za shora uvedený pozemek sjednané v Kupní smlouvě a smlouvě o zřízení předkupního práva zvýšené případně o cenu rozestavěné stavby určenou znaleckým posudkem znalce (odhadce) určeného městem Semily.

Poslat známému

Vaše jméno:
E-mail známého:
Text zprávy:

Poslat dotaz k nabídce

Vaše jméno:
Telefon:
Váš e-mail:
Text zprávy:
Opište kód:
©DoRealit.cz, všechna práva vyhrazena       Tvorba www stránek Winternet 2012 - 2020