Kontakt na makléře:
Ing. Světlana Kufová
Tel.: +420 800103010
Mobil.: +420 800103010
E-mail: zakaznicky.servis
rksting.cz
Tuto nemovitost nabízí:

Realitní kancelář STING, s.r.o.
1.máje 540
739 61 Třinec
Tel.: +420 800103010
E-mail: info
rksting.cz
Web: www.rksting.cz
| Typ nabídky: | prodej |
|---|---|
| Lokalita: | Český Těšín (okres Karviná) |
| Ulice: | Smetanova |
| Kategorie: | Prostory a objekty pro obchod a služby |
| Evidenční číslo: | 133329 |
| Poslední editace: | 27.03.2026 |
| Třída energ. náročnosti: | G - Mimořádně nehospodárná |
| Cena: | 23 800 000 CZK / objekt |
| Poznámka k ceně: |
Exkluzivně nabízíme na prodej obchodní komplex v atraktivní lokalitě v centru Českého Těšína, uvnitř kterého se nachází celkem 8 zavedených provozoven s příslušenstvím.
Obchodní komplex je tvořen dvěma dvoupodlažními nepodsklepenými členitými objekty A+B, propojenými spojovacím krčkem ve 2.NP. Konkrétně se jedná o zděné objekty, se sedlovou a valbovou střechou, kolaudované v roce 1996, v dobrém technickém stavu. Objekt A je tvořen třemi objekty obč. vybavení, objekt B je tvořen 11-ti objekty obč. vybavení , ve kterých se nacházejí obchodní prostory prodejen, restaurace, služby, sklady a příslušenství s tím spojené. Jejich propojením vzniklo celkem 8 zavedených, pronajatých provozoven (cukrárna, prodejna textilu, železářství, restaurace, prodejna hadů, výroba a prodej foto obrazů a obrazů, kadeřnictví a solárium s masážemi, vinotéka). Všechny provozovny mají veškeré sociální zázemí a jsou napojeny na vlastní IS: elektroinstalace světelná a motorová ( trafostanice pro rozvod NN), vnitřní obecní vodovod, vnitřní kanalizace, vytápění vlastním plynovým kotlem.
Díky vlastní manipulační ploše je vyřešeno vlastní parkování a zásobování provozoven.
Zastavěná plocha objektu A: 245 m2.
Zastavěná plocha objektu B: 565 m2.
Užitná plocha prodejen s příslušenstvím v objektu A+ Bcca 1400 m2.
Manipulační plocha pro parkování a zásobování: 174 m2.
Součástí prodeje je i spoluvlastnický podíl na pozemku.p.č. 301/5 o výměře 93 m2 s nebytovým prostorem č.2.
Výborná lokalita se skvělou dostupností (v sousedství náměstí města), v blízkosti hranice s Polskem.
Pokud hledáte atraktivní investici s mnoha možnostmi využití (dlouhodobá hodnota, rozdělení na samostatné nebytové prostory, změna účelu užívání, atd), je toto obchodní centrum s dlouhodobě stabilním výnosem z pronájmu tou správnou volbou. Do konce dubna 2026 nabízíme prostřednictvím našeho partnera úrokové sazby od 4,69 % p.a. Více informací Vám sdělí náš specialista na prohlídce. Prodej chaty Horní Lhota