Na webu DoRealit.cz najdete 37344 nabídek nemovitostí!
Soukromá inzerce zdarma.
Vložit nový nebo upravit

Pronájem bytu 2+1, Jubilejní, Hrabůvka, 15300 Kč/měs, 69 m2

img
Fotogalerie
zpět
vpřed

Kontakt na makléře:

Dana Oralová
Mobil.: 222703030
E-mail: podporaidealninajemce.cz

Tuto nemovitost nabízí:

Ideální nájemce
Lazaretní 925/9
615 00 Brno
Tel.: 222 703 030
E-mail: podporaidealninajemce.cz
Web: idealninajemce.cz

zpět na seznam nemovitostí

Typ nabídky: pronájem
Lokalita: Ostrava (okres Ostrava-město)
Ulice: Jubilejní
Kategorie: Byt 2+1
Evidenční číslo: N7412
Poslední editace: 07.04.2026
Patro: 1
Podlaží celkem: 2
Třída energ. náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
Vlastnictví: osobní
Užitná plocha: 69 m2
Cena: 15 300 CZK /objekt /měsíc
Poznámka k ceně: vratná jistota, náklady na bydlení 6619 Kč, poplatek za podnájem

Podrobný popis:

Chcete bydlet v historické části města Ostravy v domech, které byly postaveny ve třicátých letech.Kde lokalita má své kouzlo a patří mezi velmi klidnou a žádanou část našeho města? Jste na správné adrese! Zaujal Vás zrekonstruovaný a prostorný byt k dlouhodobému podnájmu o dispozici 2+1 o celkové výměře 69 m2 právě v této historické části města.
Byt se nachází ve dvoupatrovém domě, kde jsou umístěny pouze 4 bytové jednotky. Náleží k němu půda, sklep, terasa a balkon. Parkování je veřejné kolem domu. Je moderně zrekonstruovaný a zařízený.

Po vstupu do bytu na nás čeká zádveří, díky kterému Vám neprofoukne do celého prostoru se dostaneme na samostatnou toaletu a do kuchyně, dvou neprůchozích pokojů a koupelny.

Nabízí se částečně vybavený. Kuchyně disponuje elektrickou troubou, plynovým sporákem s digestoří, myčkou a mikrovlnnou troubou.
Veškeré interiérové dveře jsou posuvné.

Koupelna nabízí vanu a také sprchový kout - je zde také prostor na pračku případně sušičku.

Pár minut chůze od domu je umístěna autobusová zastávka Sámova nebo tramvajová zastávka Jubilejní Kolonie. V okolí je také veškerá občanská vybavenost, školy, školy, obchody, poliklinika i restaurace.
Na procházky se můžete vydat do Bělského lesa nebo k Ostravskému moři.

náklady na užívání bytu včetně energií a internetu činí 6.619 Kč
měíční nájemné 15.300 Kč
celkem měsíčně 21.919 Kč

vratnou kauci je možné uhradit ve dvou měsíčních splátkách