Kontakt na makléře:
Ing. Vitaliy Nebytov
Mobil.: +420 773756738
E-mail: v.nebytov
rkcoloseum.cz
Tuto nemovitost nabízí:

COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o.
Květná 167/3
603 00 Brno
Tel.: 800536536
E-mail: info
coloseumreality.cz
Web: www.coloseumreality.cz
| Typ nabídky: | prodej |
|---|---|
| Lokalita: | Hodonín (okres Hodonín) |
| Kategorie: | Byt 2+1 |
| Evidenční číslo: | E2217H049 |
| Poslední editace: | 08.04.2026 |
| Patro: | 7 |
| Třída energ. náročnosti: | B - Velmi úsporná |
| Vlastnictví: | osobní |
| Cena: | 4 197 840 CZK / objekt |
| Poznámka k ceně: | Celková cena je konečná, včetně právního servisu, provize, DPH a všech poplatků. Je však také možné |
Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji velmi pěkný byt o dispozici 2+1 a celkové výměře cca 44 m v Hodoníně. Byt se nachází v panelovém domě s výtahem a náleží k němu také sklepní kóje, která poskytuje další úložný prostor.
Byt byl v naprosto původním stavu a díky majiteli prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2026, která stála milion korun, díky čemuž nabízí moderní a komfortní bydlení bez nutnosti dalších investic. Dispozice je prakticky řešena v obývacím pokoji je instalována klimatizace, která zajišťuje příjemný komfort i během letních měsíců. V ložnici se nachází samostatná šatna, která poskytuje dostatek úložného prostoru.
Dům prošel revitalizací včetně zateplení a nové fasády v roce 2025, což se pozitivně projeví na nákladech na vytápění. Dluh za revitalizaci domu ve výši 194.419 Kč je již plně splacen, takže nového majitele nečekají žádné další závazky tohoto typu.
Vytápění i ohřev vody jsou řešeny centrálně. Energetická náročnost budovy je PENB třída B, což zajišťuje úsporný provoz domácnosti. Výhodou domu jsou také dva vstupy jeden ze strany parkoviště a druhý ze strany hřiště, což zvyšuje komfort a dostupnost. Pro lepší představu o tom, jak by mohl např. vypadat obývací pokoj jsme přiložili vizualizaci.
Město Hodonín nabízí kompletní občanskou vybavenost, lázeňské služby, aquapark, sportovní vyžití a krásnou přírodu v okolí řeky Moravy. Díky dobré dopravní dostupnosti do Brna i Bratislavy je ideálním místem pro pohodlné bydlení.
Byt je ideální jak pro vlastní bydlení, tak i jako investiční příležitost k pronájmu.
Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem s jehož vyřízením Vám rád pomůže náš specialista. PENB - třída B. Plocha bytu je dle prohlášení vlastníka. Pro více informací nebo domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat. Prodej kanceláře Jenišovice