Kontakt na makléře:
David Veršecký
Mobil.: +420 775604327
E-mail: david
rk-sedlacek.cz
Tuto nemovitost nabízí:

Realitní kancelář Sedláček s.r.o.
Slezská 954
356 01 Sokolov
Tel.: 775604327
E-mail: stepanka
rk-sedlacek.cz
Web: www.rk-sedlacek.cz
| Typ nabídky: | prodej |
|---|---|
| Lokalita: | Habartov (okres Sokolov) |
| Ulice: | Čs. lesů |
| Kategorie: | Rodinný dům |
| Evidenční číslo: | N2633 |
| Poslední editace: | 30.03.2026 |
| Podlaží celkem: | 4 |
| Třída energ. náročnosti: | G - Mimořádně nehospodárná |
| Cena: | 3 990 000 CZK / objekt |
| Poznámka k ceně: |
V zastoupení našeho klienta Vám nabízíme ke koupi prostorný rodinný dům se zahradou a samostatnou garáží, situovaný v klidné části obce Habartov Kluč, v ulici Čs. lesů. Lokalita zaujme svou příjemnou atmosférou, blízkostí lesa na severní straně a jezera Medard na jihu.
Dům byl původně navržen jako dvougenerační, avšak současnými majiteli je využíván jako jednogenerační s dispozicí 4+1. V přízemí se nachází prostorný obývací pokoj, velká kuchyně, koupelna a samostatné WC. V prvním patře jsou tři obytné pokoje, další WC a terasa situovaná nad schodištěm.
Nemovitost nabízí také prostornou půdu s možností vybudování půdní vestavby, čímž lze dále rozšířit obytnou plochu. Dům je kompletně podsklepený sklepní prostory jsou suché, s dostatečnou světlou výškou, a nabízí tak široké využití, například pro relaxační zónu či saunu.
Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě (veřejný vodovod, kanalizace, elektro 230/400 V a plyn). Vytápění je zajištěno ústředním topením s moderním kondenzačním plynovým kotlem. V obývacím pokoji jsou navíc krbová kamna jako doplňkový zdroj tepla.
Velkou předností nemovitosti je rozlehlá zahrada s ideální orientací, která poskytuje dostatek soukromí a prostor pro odpočinek, zahradničení i chov. Součástí je také samostatná garáž s navazující dílnou.
Doporučujeme osobní prohlídku. Dále mohu doporučit hypotečního specialistu, který navrhne zdarma financování koupě. Pronájem bytu 4+kk Šumperk