Na webu DoRealit.cz najdete 36748 nabídek nemovitostí!
Soukromá inzerce zdarma.
Vložit nový nebo upravit

Prodej, Vila, Šumná

img
Fotogalerie
zpět
vpřed

Kontakt na makléře:

Jana Krebsová
Mobil.: 602581646
E-mail: krebsovareality-proradost.cz

Tuto nemovitost nabízí:

REALITY PRORADOST
Opletalova 1417/25
110 00 Praha 1
Tel.: 704 532 094
E-mail: inzercereality-proradost.cz
Web: www.reality-proradost.cz

zpět na seznam nemovitostí

Typ nabídky: prodej
Lokalita: Šumná (okres Znojmo)
Kategorie: Vila
Evidenční číslo: VILA Šumná
Poslední editace: 26.04.2026
Podlaží celkem: 3
Třída energ. náročnosti: D - Méně úsporná
Užitná plocha: 405 m2
Cena: 13 000 000 CZK / objekt
Poznámka k ceně: Exkluzivní nabídka. Cena je uvedená včetně provize.

Podrobný popis:

Nabízím Vám k prodeji výjimečnou prvorepublikovou vilu v obci Šumná u Znojma, která zaujme svou noblesou, velkorysým prostorem a atmosférou, jež se dnes hledá jen obtížně.

Dům byl postaven v roce 1932 a díky citlivé rekonstrukci si zachoval svůj původní charakter i řadu dobových prvků, které společně vytvářejí jedinečné a reprezentativní bydlení.

Samostatně stojící cihlový dům je ve velmi dobrém stavu a nabízí přibližně 405 m2 užitné plochy na pozemku o výměře 1 796 m2. Nemovitost má tři nadzemní podlaží a jedno podzemní podlaží. Interiér působí vzdušně, elegantně a klidně, a to i díky vysokým stropům, dochovaným detailům a pečlivě sladěnému vybavení. Pokud by se někomu hodilo, aby dům vybavený nebyl, tak stačí říct.

Dispozice domu dnes působí spíše jako velkorysé víceúrovňové bydlení s množstvím soukromí.

V 1. patře mají jednotlivé pokoje vlastní koupelnu s WC, což výrazně zvyšuje komfort užívání pro větší rodinu i návštěvy.
V podkroví se nachází moderní otevřený obytný prostor s kuchyňským koutem, koupelnou a zázemím.
V suterénu je příjemné posezení, které může sloužit jako vinotéka, tato místnost vyloženě láká k posezení.

Velkým benefitem je technické zázemí domu. Vytápění zajišťuje tepelné čerpadlo vzduch-voda s dálkovou správou a servisem od výrobce, který je cca 30 let na trhu. Díky tepelnému čerpadlu se tento dům pyšní velmi nízkými náklady na bydlení. Vila je napojená na vodovod, kanalizaci i elektřinu včetně 380 V, k dispozici je také studna.

Dům má dřevěná okna, včetně střešních oken Velux, a zachovány byly také předokenní žaluzie.

PENB má třídu D.

Další předností je vytápěný bazén a zahrada navržená zahradní architektkou, která spolu se vzrostlou zelení nabízí velmi příjemné soukromí.

Rekonstrukce proběhla s respektem k původní architektuře a výsledkem je nemovitost, která spojuje kouzlo prvorepublikového bydlení s dnešním komfortem. Tato vila je vhodná pro náročnější rodinné bydlení, vícegenerační soužití i pro zájemce, kteří hledají reprezentativní nemovitost s osobitou atmosférou v blízkosti Vranovské přehrady a přírody Znojemska.

Já už se nyní těším, až Vám ji budu moct ukázat v její plné kráse.

Poslat známému

Vaše jméno:
E-mail známého:
Text zprávy:

Poslat dotaz k nabídce

Vaše jméno:
Telefon:
Váš e-mail:
Text zprávy:
Opište kód:
©DoRealit.cz, všechna práva vyhrazena       Tvorba www stránek Winternet 2012 - 2026