Kontakt na makléře:
Renata Polívková Seifertová
Mobil.: 604762400
E-mail: renata.polivkova
gpre.cz
Tuto nemovitost nabízí:

GEPARD REALITY
Sokolovská 192/79
Praha
Tel.: 739 975 533
E-mail: info
gpre.cz
Web: www.gpre.cz
| Typ nabídky: | prodej |
|---|---|
| Lokalita: | Slaný (okres Kladno) |
| Ulice: | Arbesova |
| Kategorie: | Byt 3+kk |
| Evidenční číslo: | 1/26 |
| Poslední editace: | 18.04.2026 |
| Patro: | 4 |
| Podlaží celkem: | 4 |
| Třída energ. náročnosti: | A - Mimořádně úsporná |
| Vlastnictví: | osobní |
| Užitná plocha: | 60 m2 |
| Cena: | 5 600 000 CZK / objekt |
| Poznámka k ceně: |
Hledáte byt, který nabízí klidné bydlení, dostatek prostoru a zároveň nízké provozní náklady?
Nabízím k prodeji světlý byt o dispozici 3+kk s lodžií, situovaný ve 3. patře (4. NP) udržovaného bytového domu bez výtahu, v oblíbené a klidné části města Slaný - ulice Arbesova.
Podlahová plocha bytu činí 60,6 m2 a nabízí praktické dispoziční řešení. Obývací pokoj plynule navazuje na kuchyň, dále je k dispozici ložnice a samostatný pokoj, který může sloužit jako dětský pokoj, pracovna nebo pokoj pro hosty. Součástí bytu je koupelna a oddělené WC.
Na byt navazuje zasklená lodžie o velikosti 7 m2, která příjemně rozšiřuje obytný prostor a nabízí ideální místo pro ranní kávu nebo odpočinek.
Byt prošel částečnými úpravami - v interiéru byly instalovány mimo jiné posuvné dveře do pouzdra, modernizována elektroinstalace v koupelně a na WC a osazeny bezpečnostní vstupní dveře. Byt nabízí možnost další modernizace dle vlastních představ.
K bytu náleží sklep (2,3 m2) a praktická spíž (1,6 m2) umístěná mimo byt na chodbě. V domě je k dispozici také kolárna a kočárkárna.
Velkou předností domu je jeho energetická úspornost (třída A) - dům využívá tepelná čerpadla a solární panely, díky čemuž má výrazně nižší náklady na provoz a není závislý na centrálním vytápění a ohřevu vody.
Výborná je i dopravní dostupnost - zastávka MHD se nachází přímo před domem s přímým spojením směrem na Prahu i Louny. V okolí najdete kompletní občanskou vybavenost i dostatek zeleně.
Byt je vhodný jak pro vlastní bydlení, tak i jako investiční příležitost.
Ráda vám byt osobně představím na prohlídce.