Na webu DoRealit.cz najdete 36748 nabídek nemovitostí!
Soukromá inzerce zdarma.
Vložit nový nebo upravit

Zrekonstruovaný byt 3+1 v Hradci Králové, ulice Pod Zámečkem

img
Fotogalerie
zpět
vpřed

Kontakt na makléře:

Petra Herman Veličková
Mobil.: +420 776744777
E-mail: inforeality-velickova.cz

Tuto nemovitost nabízí:

Reality Veličková
Divišova 882/5
Hradec Králové
Tel.: +420 776744777
E-mail: inforeality-velickova.cz
Web: www.reality-velickova.cz

Prodej bytu 3+1 Hradec Králové na Eurobydleni.cz

zpět na seznam nemovitostí

Typ nabídky: prodej
Lokalita: Hradec Králové (okres Hradec Králové)
Ulice: Pod Zámečkem
Kategorie: Byt 3+1
Evidenční číslo: N2377
Poslední editace: 27.04.2026
Patro: 2
Podlaží celkem: 7
Třída energ. náročnosti: D - Méně úsporná
Vlastnictví: osobní
Cena: 7 410 000 CZK / objekt
Poznámka k ceně:

Podrobný popis:

Představujeme Vám novinku v nabídce prodej krásného, zrekonstruovaného bytu o dispozici 3+1 v osobním vlastnictví, situovaného v Hradci Králové, ulice Pod Zámečkem. Tento byt nás velmi mile překvapil hned při první prohlídce. Rekonstrukce byla provedena vkusně, s důrazem na kvalitu použitých materiálů i celkové provedení, a zároveň nabízí prakticky řešenou dispozici, díky které byt působí čistě, vzdušně a velmi příjemně. Nachází se ve 3. nadzemním podlaží (2. patře) panelového domu v klidné a pěkné lokalitě, přičemž přímo za domem je k dispozici dětské hřiště, což ocení zejména rodiny s dětmi.

Celková výměra bytu činí 80,51 m a dispozičně se skládá z prostorné kuchyně o velikosti 11,65 m, obývacího pokoje (18,17 m), dětského pokoje (16,4 m), ložnice (12,17 m), předsíně (12,12 m), koupelny (2,85 m), samostatného WC (1,03 m), lodžie (3,2 m) a sklepa (2,92 m). Dispozice je velmi praktická a nabízí dostatek prostoru pro pohodlné rodinné bydlení i individuální potřeby.

Byt prošel v průběhu let rozsáhlejšími rekonstrukcemi. Kuchyň je vybavena vestavěnými spotřebiči, konkrétně troubou, digestoří, myčkou nádobí značky Electrolux a granitovým dřezem. Koupelna byla modernizována včetně bytového jádra a nabízí sprchový kout. Dále byly provedeny úpravy podlah, výměna dveří, instalace plastových oken se žaluziemi a vestavěný nábytek na chodbě, který zůstává součástí bytové jednotky. V domě byly vyměněny stoupačky, v jádru a kuchyni je nová elektroinstalace, rozvody vody a odpadů a byly také vyměněny vypínače.

Podlahy jsou řešeny kvalitní laminátovou krytinou, obložky dveří jsou z masivu a interiérové dveře laminátové v barvě obložek, což vytváří jednotný a elegantní dojem celého interiéru.

Dům byl zkolaudován v roce 1991 a je ve velmi dobrém technickém stavu, o který je dlouhodobě pečováno. V současné době se jedná o možném budoucím zateplení budovy. V domě se nachází celkem 27 bytových jednotek, což přispívá k příjemnému a klidnému bydlení.

Byt je napojen na veškeré inženýrské sítě elektřinu, plyn (využívaný pro sporák), vytápění i ohřev vody jsou řešeny dálkově. V domě je k dispozici také internet a kabelová televize.

Moravské Předměstí (katastrální území Nový Hradec Králové) patří mezi nejoblíbenější části města díky svému klidnému, rezidenčnímu charakteru, dostatku zeleně a výbornému napojení na Městské lesy. Zároveň nabízí kompletní občanskou vybavenost v bezprostřední blízkosti se nachází několik zastávek MHD, obchodní centrum Futurum, supermarkety Lidl a Albert, Fakultní nemocnice Hradec Králové, poliklinika, množství obchodů, posiloven, škol, školek i dalších služeb, které zajišťují pohodlné každodenní fungování.

Budova má energetickou třídu D.

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte mne kontaktovat pro domluvení prohlídky tohoto krásného bytu. Pronájem obchodních prostor Spálené Poříčí

Poslat známému

Vaše jméno:
E-mail známého:
Text zprávy:

Poslat dotaz k nabídce

Vaše jméno:
Telefon:
Váš e-mail:
Text zprávy:
Opište kód:
©DoRealit.cz, všechna práva vyhrazena       Tvorba www stránek Winternet 2012 - 2026