Kontakt na makléře:
Martina Marešová
Tel.: 774 611 299
Mobil.: 774611299
E-mail: maresova
donnareality.cz
Tuto nemovitost nabízí:

Realitní kancelář Donna
Slavíkova 1608/15
120 00 120 00 Praha 2
Tel.: 737284117
E-mail: burdova
donnareality.cz
Web: www.donnareality.cz
| Typ nabídky: | pronájem |
|---|---|
| Lokalita: | Praha 3 |
| Ulice: | Jeseniova |
| Kategorie: | Byt 3+kk |
| Evidenční číslo: | 11280 |
| Poslední editace: | 30.04.2026 |
| Patro: | 3 |
| Podlaží celkem: | 9 |
| Třída energ. náročnosti: | G - Mimořádně nehospodárná |
| Vlastnictví: | osobní |
| Užitná plocha: | 100 m2 |
| Cena: | 35 000 CZK /objekt /měsíc |
| Poznámka k ceně: | + garážové stání 2.500 Kč + záloha na poplatky: 8.000 Kč pro 3 osoby + elektřina na nájemníka. Kauce: 70 000 Kč + provize RK. |
Nabízíme k pronájmu slunný byt 3+kk, o ploše 100m2 s balkonem a lodžií, ve 3. podlaží v novostavbě z roku 2010 s výtahem, ulice ulice Jeseniova, Praha 3 - Žižkov.
K nastěhování od 1.7.2026. Prohlídky i podpis smlouvy možný již nyní.
Rezidenční projekt Jeseniova s výtahem, recepcí, ostrahou, kamerovým systémem a bezbariérovými vchody a výhledem do parku Parukářka.
Byt je kompletně zařízený nábytkem a spotřebiči.
Nadstandardní prvky - dřevěná podlaha dub, interiérové a vstupní dveře Sapeli, venkovní, bezpečnostní dveře, domovní videotelefon, atd..
Vstupní chodba, prostorný obývací pokoj se vstupem na lodžie a s vybaveným kuchyňským koutem (sklo-keramická deska, trouba, lednice, mrazák, mikrovlnná trouba a myčka nádobí) včetně jídelního prostoru, hlavní ložnice s vlastní koupelnou a vstupem na balkon, další ložnice a druhá koupelna. K dispozici 3 prostorné vestavěné skříně.
K pronájmu garážové stání v domě za poplatek 2.500 Kč.
V blízkosti metra A Flora, Želivského a B, C Florenc, tramvaje, autobusu, 10 min MHD do centra Prahy.
OC Atrium Flora 10 min chůze.
Vše v místě - mateřské, základní a střední školy, gymnázium, mezinárodní škola, lékárny, nemocnice, restaurace, supermarkety, dětská hřiště a pošta.
Taky v okolí můžete využít bazén, fotbalový stadion, sportovní centrum, tenisová a volejbalové hřiště,posilovny, bowling, cyklostezky.
Park Parukářka, Mahlerovy sady s vyhlídkovou věží, park Vrch Vítkov a Krejcárek.
Vhodné pro nekuřáky, bez zvířat.
Pronajímatel si vyhrazuje právo výběru nájemce.