Na webu DoRealit.cz najdete 36925 nabídek nemovitostí!
Soukromá inzerce zdarma.
Vložit nový nebo upravit

Prodej bytu 4+kk 153 m2, Mozartova, Olomouc

img
Fotogalerie
zpět
vpřed

Kontakt na makléře:

Ferianec Martin
Mobil.: +420 731 323 620
E-mail: ferianecvojtareality.cz

Tuto nemovitost nabízí:

Vojta reality
Koželužská 591/21
Olomouc
Tel.: 728 353 070
E-mail: infovojtareality.cz
Web: vojtareality.cz

zpět na seznam nemovitostí

Typ nabídky: prodej
Lokalita: Olomouc (okres Olomouc)
Ulice: Mozartova
Kategorie: Byt 4+kk
Evidenční číslo: 03243
Poslední editace: 05.05.2026
Patro: 3
Třída energ. náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
Vlastnictví: osobní
Užitná plocha: 153 m2
Cena: 12 650 000 CZK / objekt
Poznámka k ceně: záloha za služby a energie cca 7000,-Kč/měs, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Podrobný popis:

Vážení klienti.

Hledáte byt s duší, na prestižní adrese ? Místo, kde vládne velkorysost, styl a klid ?

V tomto případě mi dovolte vám nabídnout ke koupi originálně řešený byt o dispozici 4+kk s terasou o celkové výměře 127 m2 v Olomouci, v Mozartově ulici.

Byt se nachází v historické zástavbě činžovních domů na samém začátku tzv. úřednické čtvrti. Ulice Mozartova je známá svojí architekturou, zelení a klidným životem.

Jednotka k prodeji se nachází ve 3. podlaží třípodlažního bytového domu a rozprostírá se po celém podlaží.
Byt sestává ze vstupní předsíně, tvarované do písmene ''L''. Při vstupu vás uvítá decentní zádveří, které Vás dále vede do vzdušného obývacího pokoje, volně přecházejícího v kuchyňskou zónu s jídelnou.
Z obývacího pokoje je taktéž přístupný balkon do vnitrobloku.
Z předsíně jsou přístupné jednotlivé 3 pokoje, přitom dva z nich disponují vlastními šatnami. Všechny tyto zmíněné pokoje jsou orientovány do uličního traktu s neopakovatelným výhledem na okolní vily. Koupelna je vybavena sprchovým koutem. WC je umístěno jako samostatné, s umyvadlem a oknem do vnitrobloku.
Předsíň v bytě začíná zádveřím a končí částí, nyní skrytou za závěsem, kde se nachází zázemí pro úklid.
Pračka je nyní umístěna v kuchyni, avšak lze přesunout do šatny prvního pokoje, sousedícího s koupelnou.

Podlahy v bytě jsou pokryty dřevěnými parketami, s výjimkou koupelny a WC. Okna jsou osazena plastovým dvousečným systémem.
Kuchyně je vyrobena z masivního, dýhovaného dřeva, vybavena spotřebiči Siemens.
Součástí prodeje je taktéž 1/3 podíl na společných prostorách domu a půdě.
Do výlučného vlastnictví k bytu jsou zahrnuty dvě sklepní kóje o souhrnné výměře 26m2.

Financování koupě vám rádi zprostředkujeme prostřednictvím zkušeného finančního makléře.
Pro více informací a sjednání prezentace bytu prosím kontaktujte makléře.

Na viděnou, na Mozartově.

Poslat známému

Vaše jméno:
E-mail známého:
Text zprávy:

Poslat dotaz k nabídce

Vaše jméno:
Telefon:
Váš e-mail:
Text zprávy:
Opište kód:
©DoRealit.cz, všechna práva vyhrazena       Tvorba www stránek Winternet 2012 - 2026