Na webu DoRealit.cz najdete 37752 nabídek nemovitostí!
Soukromá inzerce zdarma.
Vložit nový nebo upravit

Prodej stavebního pozemku se stavebním povolením na rodinný dům, 2030 m, Chleby u Nymburka

img
Fotogalerie
zpět
vpřed

Kontakt na makléře:

Edvard Akopov
Mobil.: +420 608344434
E-mail: edvardnyxusreality.cz

Tuto nemovitost nabízí:

Nexus Reality s.r.o.
Na Folimance 2155/15
Praha
Tel.: +420 728128060
E-mail: nexusrealitysrogmail.com

Prodej stavebního pozemku Chleby na Eurobydleni.cz

zpět na seznam nemovitostí

Typ nabídky: prodej
Lokalita: Chleby (okres Nymburk)
Ulice: Průběžná
Kategorie: Pozemek pro stavbu RD, bytů
Evidenční číslo: 2240
Poslední editace: 20.08.2026
Cena: 8 080 000 CZK / objekt
Poznámka k ceně: Včetně všech služeb RK

Podrobný popis:

Hledáte větší pozemek pro vlastní bydlení, nebo naopak možnost výstavby dvou samostatných rodinných domů? V Chlebech u Nymburka nabízíme dva sousedící stavební pozemky o celkové výměře 2 030 m, které lze koupit společně i jednotlivě.

Pozemek A nabízí výměru 873 m a cenu 3 490 000 Kč.
Pozemek B disponuje výměrou 1 157 m a jeho cena činí 4 590 000 Kč.

Při koupi obou získáte jeden celek o celkové výměře 2 030 m. Oba pozemky jsou kompletně zasíťované k dispozici je voda, kanalizace a elektřina a jsou připravené pro budoucí výstavbu.

Významnou výhodou nabídky je také připravený projekt rodinného domu a probíhající proces stavebního povolení. Projekt počítá s dvoupodlažním rodinným domem se sedlovou střechou a balkonem, dispozicí 6+kk, dvěma koupelnami, užitnou plochou 170 m a zastavěnou plochou 120 m. Kompletní projektovou dokumentaci Vám rádi zašleme k nahlédnutí.

Budoucí majitel tak nemusí začínat celý proces přípravy stavby od prvního návrhu. V případě zájmu lze zároveň zajistit ověřenou stavební firmu pro kompletní realizaci domu na klíč.

Chleby nabízejí klidnější venkovské prostředí s dobrou dostupností do Nymburka a Poděbrad. Lokalita tak dává smysl jak pro vlastní rodinné bydlení, tak pro zájemce, kteří hledají větší pozemek s možností výstavby dvou samostatných domů.

Pozemky jsou v osobním vlastnictví a jejich koupi lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi bezplatně pomůžeme.

Pro více informací, projektovou dokumentaci nebo domluvení osobní prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Těším se na setkání s Vámi! Prodej stavebního pozemku Chleby

Poslat známému

Vaše jméno:
E-mail známého:
Text zprávy:

Poslat dotaz k nabídce

Vaše jméno:
Telefon:
Váš e-mail:
Text zprávy:
Opište kód:
©DoRealit.cz, všechna práva vyhrazena       Tvorba www stránek Winternet 2012 - 2026