Kontakt na makléře:
Heverová Miroslava
Mobil.: +420 538 728 645
E-mail: bonusbrno
century21.cz
Tuto nemovitost nabízí:

CENTURY 21 Bonus Brno
Křenová 479/71
Brno
Tel.: 737 199 849
E-mail: bonusbrno
century21.cz
Web: www.century21.cz/kancelar-bonus-brno
| Typ nabídky: | prodej |
|---|---|
| Lokalita: | Jemnice (okres Třebíč) |
| Ulice: | Havlíčkovo náměstí |
| Kategorie: | Rodinný dům |
| Evidenční číslo: | 22290MR |
| Poslední editace: | 25.05.2026 |
| Podlaží celkem: | 2 |
| Třída energ. náročnosti: | G - Mimořádně nehospodárná |
| Vlastnictví: | osobní |
| Užitná plocha: | 220 m2 |
| Cena: | 3 300 000 CZK / objekt |
| Poznámka k ceně: | včetně provize RK |
Hledáte nemovitost, která může po rekonstrukci nabídnout hned několik samostatných bytů?
Chcete investiční projekt v centru města, kde je zahrádka, garáž, terasa, balkon s výhledem na zámek a další prostor pro budoucí využití?
V zastoupení majitele nabízím k prodeji rodinný dům v samotném centru Jemnice. Nemovitost je určena k rekonstrukci a nabízí zajímavou příležitost pro investora, který hledá projekt s výrazným potenciálem. Dům nabízí přízemní část, dva samostatně užívané byty v patrech, sklepní prostory, garáž, zahrádku ve vnitrobloku, terasu, balkon a prostornou půdu. Uvedené výměry jsou orientační. U některých místností a prostor vycházejí z původní půdorysné dokumentace a mohou se mírně lišit od skutečného stavu.
V přízemí se nachází samostatně využitelná část domu s potenciálem bytového využití o výměře cca 39 m2. Dále je zde pokoj o výměře cca 10,9 m2 a garáž o výměře cca 12,4 m2. K těmto prostorům náleží také společné části přízemí, zejména chodby, vstupy a schodiště.
V 1. patře se nachází samostatně užívaný byt o ploše cca 92 m2. K bytu náleží terasa o výměře cca 9,5 m2, umístěná u schodiště.
Ve 2. patře se nachází další samostatně užívaný byt o ploše cca 77 m2. Součástí je menší balkon o výměře cca 3 m2 s výhledem směrem k zámku.
Nad obytnými podlažími se nachází půda o půdorysné ploše cca 134 m2. Díky své velikosti nabízí možnost dalšího využití, například pro vybudování dalšího bytu, případně propojení s bytem ve 2. patře a vytvoření mezonetového bydlení.
U domu je evidováno připojení na vodovod a kanalizační přípojka, plyn zaveden není. Sítě nejsou aktuálně aktivně využívány.
Velkou předností je poloha v centru Jemnice, přímo vedle zámku a zámeckého parku. V docházkové vzdálenosti je dostupná občanská vybavenost i příjemná atmosféra města. Tato nabídka rozhodně stojí za pozornost.