Na webu DoRealit.cz najdete 37944 nabídek nemovitostí!
Soukromá inzerce zdarma.
Vložit nový nebo upravit

Prodej, Rodinný dům, Leština

img
Fotogalerie
zpět
vpřed

Kontakt na makléře:

Martin Socha
Mobil.: 602702702
E-mail: sochareality-proradost.cz

Tuto nemovitost nabízí:

REALITY PRORADOST
Opletalova 1417/25
110 00 Praha 1
Tel.: 704 532 094
E-mail: inzercereality-proradost.cz
Web: www.reality-proradost.cz

zpět na seznam nemovitostí

Typ nabídky: prodej
Lokalita: Leština (okres Ústí nad Orlicí)
Kategorie: Rodinný dům
Evidenční číslo: 29969
Poslední editace: 22.05.2026
Třída energ. náročnosti: D - Méně úsporná
Užitná plocha: 180 m2
Cena: 4 000 000 CZK / objekt
Poznámka k ceně:

Podrobný popis:

Nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 4+1 v klidné obci Leština u Vysokého Mýta, nacházející se na rozhraní okresů Ústí nad Orlicí, Chrudim a Svitavy.

Obec leží přibližně 10-11 km od Vysokého Mýta a nabízí příjemné bydlení v dosahu přírody i větších měst.

Dům se nachází na pozemku o výměře cca 321 m2 a nabízí praktické dispoziční řešení vhodné jak pro trvalé bydlení, tak i rekreační využití.

Po vstupu do domu se nachází předsíň, ze které je vstup do koupelny s vanou, samostatné toalety a další menší místnosti, aktuálně využívané jako šatna či skladovací prostor. Chodbou dále projdete do obývacího pokoje, na který navazuje kuchyně.
Do podkroví vede točité schodiště. V horním patře se nachází centrální průchozí místnost a dva samostatné pokoje po stranách.
Z přízemní chodby je dále vstup do technické místnosti s kotlem na tuhá paliva a následně do prostorné stodoly, která nabízí využití například jako dílna, garáž, sklad nebo prostor pro hobby a domácí práce.

Dům prošel v minulosti postupnými úpravami a rekonstrukcemi, které přispívají ke komfortnějšímu bydlení.
- elektro rozvody v mědi
- nová střešní krytina
- zateplení domu

Nemovitost působí udržovaným dojmem a nabízí příjemné zázemí pro rodinné bydlení s nižšími provozními náklady.

Součástí nemovitosti je také zahrada vedle stodoly a částečně nad ní. Rovinatá část zahrady (vedle stodoly) nabízí prostor pro posezení, menší zahrádku či dětské vyžití, zatímco další část pozemku je ve svahu.

Velkou výhodou této lokality je kombinace klidného bydlení a dobré dostupnosti:
Vysoké Mýto cca 15 minut
Litomyšl cca 20 minut
Skuteč cca 15 minut
Chrudim cca 35 minut
Pardubice cca 45 minut

V okolí se nachází krásná příroda Toulovcových Maštalí, zámek Nové Hrady nebo zřícenina hradu Košumberk. Lokalita tak potěší nejen milovníky klidného bydlení, ale i přírody, turistiky a cyklovýletů.

S financováním koupě Vám rádi pomůžeme v rámci kompletního realitního servisu.

Pro více informací mě prosím kontaktujte.

Realitní makléř
Martin Socha

Poslat známému

Vaše jméno:
E-mail známého:
Text zprávy:

Poslat dotaz k nabídce

Vaše jméno:
Telefon:
Váš e-mail:
Text zprávy:
Opište kód:
©DoRealit.cz, všechna práva vyhrazena       Tvorba www stránek Winternet 2012 - 2026