Kontakt na makléře:
Beranková Eva
Mobil.: +420 732 508 800
E-mail: eva.berankova
era-reality.cz
Tuto nemovitost nabízí:

ERA Estate Agency
Kamenná 223/13
350 02 Cheb
Tel.: 733 674 914
E-mail: eraestate
era-reality.cz
Web: https://era-reality.cz/kancelare/era-estate-agency-cheb-2/
| Typ nabídky: | prodej |
|---|---|
| Lokalita: | Cheb (okres Cheb) |
| Ulice: | Vrázova |
| Kategorie: | Chata, chalupa |
| Evidenční číslo: | 987323 |
| Poslední editace: | 30.05.2026 |
| Podlaží celkem: | 1 |
| Třída energ. náročnosti: | G - Mimořádně nehospodárná |
| Vlastnictví: | osobní |
| Užitná plocha: | 55 m2 |
| Cena: | 1 490 000 CZK / objekt |
| Poznámka k ceně: |
V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme příležitost ke koupi výborně udržované zděné chaty v zahrádkové osadě Maškov v Chebu. V přízemí chaty se nachází obytná část s kuchyňským koutem, toaleta, zádveří a zasklená veranda, z níž je vstup do 1. patra, kde se nachází obytné podkroví. V suterénu chaty dále nalezneme sklep a praktické technické zázemí.
Do chaty je zavedena užitková voda ze sezónního zahrádkářského vodovodu /pitná voda se dováží/ a elektřina. Vytápění je řešeno krbovými kamny na tuhá paliva. Odpadní vody jsou svedeny do jímky. Parkování je možné přímo na pozemku. Chata je ihned k dispozici.
Oplocená zahrada o výměře 672 m2 je v pronájmu od Českého zahrádkářského svazu. Na zahradě je k dispozici letní posezení, skleník a dílna.
Pokud hledáte místo k relaxaci nedaleko od města, mohu tuto příležitost ke koupi pouze doporučit.
Neváhejte nás oslovit a sjednat si prohlídku nabízené nemovitosti. Veškeré bližší informace k této nemovitosti vám poskytne realitní makléř.
Průkaz energetické náročnosti není zpracován, proto uvádíme třídu G.