Kontakt na makléře:
Aleš Vladař
Mobil.: +420777111420
E-mail: ales.vladar
homesweethome.cz
Tuto nemovitost nabízí:

Home Sweet Home
Pařížská 1073/1
110 00 Praha 1
E-mail: info
homesweethome.cz
Web: www.homesweethome.cz
| Typ nabídky: | pronájem |
|---|---|
| Lokalita: | Praha 5 |
| Ulice: | Jeřabinová |
| Kategorie: | Byt 3+kk |
| Evidenční číslo: | 79063 |
| Poslední editace: | 01.06.2026 |
| Patro: | 2 |
| Podlaží celkem: | 4 |
| Třída energ. náročnosti: | B - Velmi úsporná |
| Vlastnictví: | osobní |
| Užitná plocha: | 113 m2 |
| Cena: | 35 000 CZK /objekt /měsíc |
| Poznámka k ceně: | + poplatky 5.000 Kč + elektřina (přepis na nájemce) |
Nabízíme k pronájmu slunný byt 3+kk o celkové rozloze 113m2 se dvěma balkóny ve druhém nadzemním podlaží novostavby s výtahem v ulici Jeřabinova na Praze 5 - Smíchov.
Byt je částečně zařízený a sestává z předsíně, prostorného obývacího pokoje (37m2) se vstupem na balkón (20,50m2) s orientací na jižní stranu, kuchyňského koutu s elektr. spotřebiči (lednice s mrazničkou, trouba, varná deska, mikrovlnka), 2x neprůchozí ložnice o rozloze 13,50m2 a17,50m2 (jedna z ložnic disponuje balkónem o rozloze 5m2) s orientací na západní stranu, koupelny s vanou a samostatnou toaletou. Oba balkóny mají krásný výhled do okolí a jeden z balkónu disponuje výsuvnou markýzou. Vytápění: ústřední plynové. K bytu náleží také sklepná kóje (3m2) a dvě zděná garážová stání s vraty na dálkové ovládání (již zahrnuto v ceně).
Jedná se o klidnou lokalitu v těsné blízkosti velmi populárního rekreačně-sportovního parku Ladronka s nejdelší osvětlenou in-line dráhu v Praze. V okolí je dále nemocnice Na Homolce a FN Motol (5 min. pěší chůzí). Výborné dopravní spojení: 4 min. pěší chůzí na autobusovou zastávku "Weberova", cca 20 min. autobusem do obchodního centra "Nový Smíchov" (zde je veškerá občanská vybavenost) a cca 15 min. autem na letiště "Václava Havla".
Byt je dostupný k pronájmu od 1.srpna 2026.