Kontakt na makléře:
Ing. Natálie Skřičková
Mobil.: 723044951
E-mail: skrickova
reality-proradost.cz
Tuto nemovitost nabízí:

REALITY PRORADOST
Opletalova 1417/25
110 00 Praha 1
Tel.: 704 532 094
E-mail: inzerce
reality-proradost.cz
Web: www.reality-proradost.cz
| Typ nabídky: | prodej |
|---|---|
| Lokalita: | Ostrava (okres Ostrava-město) |
| Ulice: | U Hřiště |
| Kategorie: | Byt 3+kk |
| Evidenční číslo: | 30819 |
| Poslední editace: | 12.08.2026 |
| Patro: | 4 |
| Podlaží celkem: | 4 |
| Třída energ. náročnosti: | C - Úsporná |
| Vlastnictví: | družstevní |
| Užitná plocha: | 67 m2 |
| Cena: | 4 350 000 CZK / objekt |
| Poznámka k ceně: |
Prodej plně vybaveného družstevního bytu 3+kk o podlahové ploše 67 m2 a sklepem o výměře 8 m2, který je v současnosti úspěšně provozován jako krátkodobé ubytování Apartmán Anežka s vynikajícím hodnocením 9,5/10 na Booking.com. Družstvo krátkodobé pronájmy výslovně povolilo písemným souhlasem. Roční výnos z krátkodobého ubytování činí cca 400 000 Kč.
Nemovitost se prodává kompletně zařízená, včetně zavedeného profilu na Booking.com, stávajícího hodnocení a již vytvořených rezervací, což umožňuje novému majiteli bezprostředně navázat na fungující provoz a jeho dosavadní výsledky. Zároveň je byt vhodný i pro ty, kteří hledají luxusní bydlení pro vlastní potřebu.
Interiér apartmánu působí vzdušně, příjemně a nadčasově. Hlavní obytný prostor propojuje obývací část s plně vybavenou kuchyní a jídelním koutem. K dispozici jsou dvě samostatné ložnice, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a prostorná vstupní chodba s možností dalšího využití. Topení i ohřev vody jsou řešeny vlastním plynovým kotlem.
Díky nadstandardní světlé výšce některých místností nabízí byt také zajímavý potenciál do budoucna - je zde možnost vybudování spacího patra, čímž lze vytvořit další užitný prostor a zvýšit kapacitu bytu.
Byt se prodává kompletně vybavený, včetně kuchyňské linky se spotřebiči - myčky, indukční varné desky, trouby, lednice, mikrovlnné trouby, kávovaru i pračky se sušičkou. Součástí vybavení jsou také veškerý nábytek na fotkách a schránka na klíče umožňující pohodlný bezkontaktní check-in.
Velkou výhodou je možnost využívání společné oplocené zahrady s altánem a také parkoviště.
PROČ JE NEMOVITOST ZAJÍMAVÁ PRO INVESTORA?
- roční výnos z krátkodobého ubytování cca 400 000 Kč
- Booking.com hodnocení 9,5/10
- zavedený profil včetně již existujících rezervací
- písemně povolené krátkodobé ubytování ze strany bytového družstva
- kompletní vybavení v ceně
- možnost okamžitého pokračování provozu
- potenciál vybudování dalšího prostoru formou spacího patra
- atraktivní poloha v blízkosti Ostravar Arény
Nemovitost je vhodná také pro vlastní bydlení - případně jako zajímavá nemovitost do budoucna pro děti.
Další zajímavostí je plánovaný výtah v domě po splacení anuity v roce 2029.
Kromě klasické osobní prohlídky nabízím také možnost online prohlídky v reálném čase prostřednictvím WhatsApp či FaceTime.