Kontakt na makléře:
Martina Novotná
Mobil.: 730191064
E-mail: novotna
euroreality.info
Tuto nemovitost nabízí:

Euro Reality ML s.r.o.
Na Průhonu 899/63
Mariánské Lázně
Tel.: 793 987 434
E-mail: info
euroreality.info
Web: www.euroreality.info
| Typ nabídky: | pronájem |
|---|---|
| Lokalita: | Doksy (okres Česká Lípa) |
| Ulice: | Sochorova |
| Kategorie: | Byt 2+kk |
| Evidenční číslo: | 1968 |
| Poslední editace: | 21.08.2026 |
| Patro: | 5 |
| Podlaží celkem: | 5 |
| Třída energ. náročnosti: | D - Méně úsporná |
| Vlastnictví: | osobní |
| Užitná plocha: | 35 m2 |
| Cena: | 12 000 CZK /objekt /měsíc |
| Poznámka k ceně: |
Pronájem zařízeného bytu 2+kk v Doksech u Máchova jezera
Nabízíme k dlouhodobému pronájmu světlý byt 2+kk v Doksech, v klidné části města a v blízkosti Máchova jezera.
Byt je moderně a vkusně zařízený a díky velkým oknům krásně světlý. Z 5. podlaží, ve kterém je byt umístěn, je pěkný výhled do okolní zeleně.
Byt je připravený k okamžitému bydlení. K dispozici je kuchyňská linka s vybavením, gauč, televize, jídelní kout, postel s matracemi a pracovní kout v ložnici. Zděná koupelna je vybavena sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem a pračkou.
K bytu náleží sklepní kóje. Nájemník může dále využívat společné sklepní prostory, zejména sušárnu a kolárnu. Parkovat lze přímo před domem. Dům nemá výtah.
Lokalita - Doksy a Máchovo jezero
Velkou předností je samotná lokalita. Doksy jsou obklopené krásnou přírodou a Máchovo jezero je na dosah. V okolí najdete lesy, cyklostezky, turistické trasy, možnosti koupání i další sportovní a rekreační příležitosti.
Pro každodenní život je v Doksech k dispozici základní a mateřská škola, lékaři, lékárny, obchody, supermarkety, pošta, restaurace, kavárny a další služby.
Výborná je také dostupnost do okolních měst:
Bělá pod Bezdězem - cca 12 minut autem
Mladá Boleslav - cca 23 minut autem
Česká Lípa - cca 20 minut autem
Nájemné a poplatky
Nájemné: 12 000 Kč/měsíc
Poplatky za služby pro 1 osobu: 2 782 Kč/měsíc
Kauce: 15 000 Kč
Provize RK: 14.520 Kč
Elektřinu si nájemce přepisuje na sebe.
Byt je vhodný pro jednotlivce nebo pár, kteří hledají hezké, kompletně zařízené a světlé bydlení v krásné lokalitě u Máchova jezera, s dobrou dostupností do Mladé Boleslavi i České Lípy.
Pro více informací či sjednání prohlídky mne kontaktujte.
Realitní makléřka| Ing. Martina Novotná