Kontakt na makléře:
Ing. Petr Korecky
Mobil.: +420 606712579
E-mail: koreckyrklenner
seznam.cz
Tuto nemovitost nabízí:

Tomáš Lenner
Edvarda Beneše 313
261 01 Příbram VII
Tel.: 725896111
E-mail: tomas.lenner
seznam.cz
Web: www.realitylenner.cz
| Typ nabídky: | prodej |
|---|---|
| Lokalita: | Trhové Dušníky (okres Příbram) |
| Kategorie: | Rodinný dům |
| Evidenční číslo: | N04191 |
| Poslední editace: | 23.08.2026 |
| Podlaží celkem: | 2 |
| Třída energ. náročnosti: | G - Mimořádně nehospodárná |
| Vlastnictví: | osobní |
| Cena: | 6 490 000 CZK / objekt |
| Poznámka k ceně: | Vč. advokátního servisu a úschovy, vč. provize RK |
Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 5+1 s garáží, sklepem a zahradou o celkové výměře 960 m, který se nachází v klidné a vyhledávané lokalitě v obci Trhové Dušníky, pouhé 4 km od Příbrami.
Dům byl postaven v roce 1970, má zastavěnou plochu 118 m a je vybudován ze smíšeného zdiva, převážně z cihel, kamene a tvárnic. K domu dále náleží garáž a kůlna.
V 1. NP se nachází zádveří, chodba, obývací pokoj o výměře 21 m, ložnice 14,5 m, kuchyň s jídelnou 9,2 m, koupelna 5,1 m a samostatné WC.
Ve 2. NP se nachází ložnice 15 m, pokoj 21,3 m, pracovna 8,2 m, chodba a vstup na půdu, kterou lze využít jako praktický skladovací prostor.
Součástí domu je také suterén s rozvody vytápění, sklep a garáž.
Vytápění domu zajišťuje tepelné čerpadlo Acond PRO R 18 z roku 2022 s topným faktorem 5,22 a energetickou třídou A+++.
V domě jsou osazeny litinové radiátory. V části domu byla původní okna nahrazena plastovými, v ostatních částech jsou zachována dřevěná okna. Dům disponuje třemi komíny, které se v současné době nevyužívají, nabízejí však možnost připojení krbu.
Půda je zateplena vrstvou minerální vaty o tloušťce přibližně 1012 cm.
Střešní krytinu tvoří vláknocementové šablony z 90. let.
Dům je napojen na elektřinu (nové jističe 3 x 25A), veřejnou kanalizaci a vodovodní řad. K dispozici je také retenční nádrž na zachytávání dešťové vody o objemu přibližně 3 m.
Velkou předností nemovitosti je její poloha. V okolí se nachází krásná příroda a nedaleké Brdy, zároveň je však dům v bezprostřední blízkosti Příbrami s kompletní občanskou vybaveností. Praha je vzdálena přibližně 60 km, nájezd na dálnici D4 je vzdálen pouhých 7 km a na okraj Prahy lze pohodlně dojet přibližně za 45 minut.
Dům je vhodný jak k trvalému bydlení, tak k rekreaci a díky své dispozici, zahradě a klidnému prostředí nabízí zajímavý potenciál pro nové majitele.
V případě zájmu Vám rádi zajistíme také výhodné financování nemovitosti.
Energetický štítek připravujeme, proto zatím uvádíme třídu G. Prodej bytu 2+1 Trutnov