Na webu DoRealit.cz najdete 32759 nabídek nemovitostí!
Soukromá inzerce zdarma.
Vložit nový nebo upravit

Prodej prosperující restaurace U splavu s venkovním posezením a sportovním hřištěm, Frýdek-Místek

img
Fotogalerie
zpět
vpřed

Kontakt na makléře:

Zajacová Vladislava
Mobil.: +420 603 777 528
E-mail: vladislava.zajacovaflexireality.cz

Tuto nemovitost nabízí:

FLEXI REALITY s.r.o.
Keltičkova 1296/58
710 00 Ostrava
Tel.: 725653500
E-mail: infoflexireality.cz
Web: www.flexireality.cz

zpět na seznam nemovitostí

Typ nabídky: prodej
Lokalita: Frýdek-Místek (okres Frýdek - Místek)
Ulice: Ke Splavu
Kategorie: Restaurace, bar
Evidenční číslo: 201916179
Poslední editace: 29.11.2019
Třída energ. náročnosti: C - Úsporná
Užitná plocha: 219 m2
Cena: 10 999 000 Kč / objekt
Poznámka k ceně: vč. provize a právního servisu, v ceně není 4% daň, cena k jednání

Podrobný popis:

Chcete podnikat v pěkném prostředí kousek od přírody, přesto v blízkosti města?

Právě vám exkluzivně nabízíme k prodeji velmi dobře prosperující restauraci U splavu s venkovním posezením a sportovním hřištěm, která se nachází na okraji města v blízkosti řeky Ostravice. Restaurace s cca 45 místy uvnitř a přibližně 150 místy venku byla postavena v roce 2007 a je bezbariérová. Kromě plynového vytápění je možnost příjemného posezení u krbu. Vybavenost kuchyně odpovídá parametrům evropské unie. Dle územního plánu je lokalita, kde se objekt nachází, určena jako sportovní zázemí. Díky celkové rozloze pozemku 3.783 m2 lze kromě již vzniklého hřiště možno postavit sportovní halu, nebo prostředí pro jiné sportovní zaměření. Pod venkovním přístřeškem bylo v roce 2018 vybudováno nové posezení (stoly, lavice).

Výhodou je, že posezení je kryté jak u restaurace, tak i vedle ní. Příznivci cykloturistiky přivítají při projížďce po přilehlé cyklostezce i stánek s rychloobčerstvením. Vybudováno je antukové hřiště, na kterém se pravidelně hrají nohejbalové a volejbalové turnaje, pro děti pak dětské hřiště v klidnější části areálu vybavené hracím prvkem. Samozřejmostí je vyhrazené parkoviště pro 15 aut. Díky funkčnosti a lokalitě lze říct, že vydělává nejen přímo restaurace, ale hlavně využití celého pozemku. Na pozemku jsou veškeré inženýrské sítě. Jedná se o lokalitu s velmi dobrou občanskou dostupností (kola, auta, MHD, vlak). Přístup na pozemek je z 5 stran. Ač se jedná o lokalitu v blízkosti řeky, v době povodní se zde voda přes hráz nedostala. Výhodou je velikost pozemku s možností využití nejen ke sportovním aktivitám. V loňském roce byla provedena rekonstrukce jezu na řece Ostravici a bylo vybudováno přírodní koupání. Jedná se o lokalitu na okraji města s výbornou dostupností pěšky, na kole i autem.

Financování koupě nemovitosti můžeme rovněž zajistit vlastním specialistou. Pro bližší informace nebo domluvení prohlídky mne neváhejte kontaktovat.

Poslat známému

Vaše jméno:
E-mail známého:
Text zprávy:

Poslat dotaz k nabídce

Vaše jméno:
Telefon:
Váš e-mail:
Text zprávy:
Opište kód:
©DoRealit.cz, všechna práva vyhrazena       Tvorba www stránek Winternet 2012 - 2020